Podejrzenie guza trzustki Insulinoma
Mam podejrzenie guza trzustki Insulinoma. Dotychczasowe wyniki Bilirubina (wyniki w normie), HbA1c (wynik 3.9%, 65 mg/dl), oraz badania poziomu peptydu C i insuliny wynik 13 paź u diabetologa. Pomiar glukozy glukometrem (wynik na czczo w normie) po 3 godzinach od jedzenia najniższy to 77 mg/dl – czy jest to prawidłowy wynik? Czy warto we własnym zakresie zrobić CT jamy brzusznej na obecność guza Insulinoma. Czy jest sens robić badanie CT przed ostatecznymi wynikami krwi? Zwykłe czy kontrast?

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Witam,podejrzewam,że nie opisał Pan wszystkich wskaźników Pana choroby! Proponuję trzymać się lekarza prowadzącego! z.żurawski