Czy na rezonansie przysadki mózgowej lekarz widzi problemy w naczyniach mózgowych?

Witam , trzy miesiące temu miałam robiony rezonans magnetyczny przysadki mózgowej.Mam pytanie czy w takim rezonansie przysadki lekarz zobaczy problemy w naczyniach mózgowych? , czy badanie ogranicza się tylko do przysadki i jej okolic?Pozdrawiam

Badanie MRI celowane na przysadkę, ocenia głównie przysadkę . Zwykle też orientacyjne badanie MRI głowy, zależnie od skierowania i wskazań. Naczynia obrazuje najlepiej ANGIO MRI lub ANGIO TK.
Do pełnej konsultacji, oceny stanu Pacjenta, wyników badań
Pozdrawiam i zapraszam