Czy naczyniak może być przyczyną drętwienia kończyn?

Witam mam pytanie dot naczyniaka ostatnio miałam rezonans magnetyczny kręgosłupa i wykazało że naczyniak się powiększył z 6x10mm na 8x10mm w przeciągu 2.5 roku w wyniku napisane bylo "ognisko hiperintesnywne w obr t2 zal I hiperintesnywne w t1 żal, wielkoaci 8x10mm widoczne w przedni3j czesci trzonu c7-nietypwy naczyniak? Inne?" Czy on moze byc przyczyna dretwienia konczyn bólów głowy itp?? Nietypowy naczyniak jest groźny?? Obawiam się

Wyniki analizuje się w oparciu o dane kliniczne pacjenta. Niestety nie pomogę.
Naczyniaki to zmiany łagodne, ale w momencie gdy dają objawy uciskowe - usuwa się je chirurgicznie