Czy najpierw usunąć torbiele w zatokach szczękowych czy leczyć powtórnie zęby?

witam, mam torbielew w zatokach szczekowych, prawdopodobnie po żle leczonych kanałowo zębach( genetycznie korzenie zębów wchodzą do zatok, robiłem TK zębów. Chciałbym się poradzić, czy najpierw usunąć torbiele, czy leczyć powtórnie zęby?

Oooo to złożony problem. ale myślę że w pierwszej kolejności musisz wyleczyć a raczej usunąć sobie z jamy ustnej tą masakrę którą tam masz!!!!!!!!! A potem może zatoki może odsapną!