Czy należy usunąć żyłę główną?
Witam.mam 36 lat.po badaniu USG Doppler lekarz powiedział żeby usunąć żylaki należy usunąć żyłę główną.Nic więcej nie wyjaśnił, a bardzo się boję.proszę o szczegóły, co i jaką metodą, jakie powikłania.dziekuję.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proszę udać się do lekarza chirurga ogólnego, po przeanalizowaniu wyniku lekarz określi odpowiednie dalsze postępowanie