Czy negatywny test ciążowy może być niewiarygodny?

Witam,2 sierpnia kochaliśmy się z chłopakiem,on skończył we mnie. Według kalendarzyka miałam od dwóch dni dni płodne. Później trzy dni po tym zrobiłam test,wyszedł negatywny,zrobiłam test dzisiaj(6 dni po tym) i wyszedł negatywny. Zależy mi tak bardzo na tej ciąży,więc mam pytanie,czy jest jednak szansa, że maluszek jest

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By test ciążowy był wiarygodny, powinna Pani go wykonać po około 14 dniach od stosunku. Proszę zatem powtórzyć test około 16 sierpnia.