Stosunek dwa dni po okresie a termin wykonania testu ciążowego

Dzień dobry ja mam pytanie bo w piątek skończył mi się okres a w Poniedziałek kochałam się z moim chłopakiem i chcemy mieć dziecko ja nie wiem po jakim czasie ja mam sprawdzić czy jestem w ciąży dziś robiłam test a to jest dwa dni po stosunku i test wyszedł negatywny i nie wiem co mam robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć badanie po 14 dniach od stosunku. Po tym czasie wynik testu powinien być wiarygodny.