Czy nerwica lękowa może spowodować podniesienie Ddimerów?

Dzień dobry , Chciałam zapytać czy nerwica lękowa może spowodować podniesienie Ddimerów do 991 ng/ml i podniesc wartosc Troponiny do 8,40 pg/ml? do tego od miesiąca narastająca duszność i nocne poty , pieczenie w klatce piersiowej i ramion podczas chodzenia w spoczynku nie. również podwójne widzenie od ponad 2 tygodni. Dostałam Encorton na to podwójne widzenie ale co z resztą?? moge go brac przy takich wysokich dimerach i troponinie?? dlaczego mnie tak piecze w klatce piersiowej?? pomocy

Dzień Dobry Pani,

Widzę, że mieszka Pani w Warszawie (są możliwości), jest Pan młodą kobietą.

Z obecnymi objawami, wskazana jest w miarę szybka konsultacja lekarska.

Z mojej strony:
Proszę naprawdę zadbać o siebie, i rozważyć podjęcie terapii, która pozwoliłaby Pani dotrzeć do przyczyny Pani chorowania, i wpłynęła by na poprawę jakości Pani życia.

Proces terapeutyczny uzdrawia, i nie daje skutków ubocznych, tak jak to dzieje się, w przypadku farmakoterapii.

Życzę Pani tylko optymalnych decyzji,
Irena Mielnik-Madej