Czy nogę lepiej jest owinąć bandażem elastycznym czy zakładać rajstopy uciskowe?

Witam Jestem 3 dni po zabiegu na żylaki i chciałam zapytać czy nogę lepiej jest owinąć bandażem elastycznym czy zakładać rajstopy uciskowe?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Rajstopy uciskowe - kompresjoterapia jest zawsze taka sama, ucisk prawidłowy.

Nie wiem jakiego stopnia żylaki , nie wiem jaki rodzaj i zakres operacji , nie wiem jaki był efekt operacji - i ja mam odpowiedzieć na PANI pytanie??? A gdzie był operator??? Proszę jemu zadać te wszystkie pytania!!!!!!!!! zż