Czy normalne jest uczucie kłucia u osoby po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego?

Witam, miałem wstrzyknięty kwas hialuronowy w achillesa (przewlekłe zapalenie). Od zabiegu minęło ponad dwa tygodnie, a mnie nadal kłuje w okolicy guza piętowego przy próbie uniesienia ciężaru ciała na schodach. Czy to normalne? Jeżeli tak, to kiedy ewentualnie mogę się spodziewać poprawy? Albo jakie robić ćwiczenia w celu przyspieszenia powrotu do zdrowia.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli objawy są nadal konieczna wizyta u ortopedy lub reumatologa