Czy obfite krwawienia wykluczają ciążę?

Witam, z moja dziewczyna pod koniec sierpnia piescilismy sie i przypadkowo wsadzilem penisa do jej pochwy po czym od razu wyciągnąłem (nie mialem wytrysku) dostala okres na końcu wrzesnia i teraz kolejny (krwawienie 5-7dni, obfite) i mam pytanie czy to wyklucza ciaze ?

Lek. Tomasz Budlewski

W większości przypadków szanse ciąży są minimalne. Proponuję w celu potwierdzenia/wykluczenia udać się do ginekologa.