Czy objawy owulacji są normalne u osoby w ciąży?

Witam serdecznie. Czy możliwe jest, że będąc w ciąży w czasie kiedy powinna wystąpić owulacja mogę odczuwać jej objawy? Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży. Zazwyczaj podczas owulacji miewam ból jajników i zaparcia. Wczoraj zaczęły się typowe kłucia i zaparcie. Kiedy z ciekawości zajrzałam w kalendarz, okazało się, że jest to właśnie dzień, w którym miałabym owulacje, gdybym nie była w ciąży. Czy jest to jednak nie możliwe i powinnam niepokoić się tymi kłuciami? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

zawsze należy powiedzieć lekarzowi prowadzącemu ciążę o tego typu objawach wskazana wizyta kontrolna u ginekologa