Stosunek przed owulacją z zabezpieczeniem

Okres spóźnia mi się dwa dni, współżyłam z zabezpieczeniem kilka dni przed owulacją, później w trakcje niej miałam brązowy śluz. Teraz od 3 dni mam bóle jajnika, nigdy wczesniej przed miesiączką nie miałam takiego objawu. Występuje jednak nadwrażliwośc piersi i trądzik(zazwyczaj miewam takie objawy przed @). dodam ze występuje u mnie żółty śluz . Jestem zaniepokojona. Czy jest możliwość ciąży w moim przypadku?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy lub badanie beta hcg z krwi, oczywiście jeżeli miesiączka nie wystąpiła. Następnie koniecznie udać się do lekarza ginekologa.