Możliwość ciąży po stosunku z zabezpieczeniem

Witam, mam 18 lat i spóźnia mi się miesiączka 4 dni. Miałam ją dostać 25 kwietnia. Cykle mam regularne, miesiączka pojawiała się zawsze dzień przed 25 lub po, nigdy w inne dni, stąd ten strach. Kochałam się z moim chłopakiem 22 kwietnia, ale zabezpieczyliśmy się, a gumka nie pękła, ani nie doszło do żadnych jej uszkodzeń. Ostatnio przechodzę przez stres, w związku ze zbliżającą się maturą na początku maja, czy to może być powodem braku miesiączki? Pomocy, nie mogę być w ciąży :(

Aleksander Ropielewski

Z opisu sytuacji nie wynika, aby istniało ryzyko ciąży jednak bez orzeprowadznia badania beta hCG nie można jej wykluczyć. Również możliwe, że opóźnienie okresu wynika ze przedmaturalnego stresu.