Stosunek z zabezpieczeniem i normalny okres a możliwość ciąży

Witam. Mam pytanie. Mam nieregularne miesiączki i 28.02 kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem , rano sprawdzaliśmy czy było wszystko w porządku -nie było z nią nic ,nie pękła , 2.03 dostałam okres czy jest możliwość abym była w ciąży ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero.