Normalny okres po pierwszym stosunku a ryzyko ciąży

Witam! Pisałam do Was wczesniej o tym czy jest ryzyko ciązy w moim przypadku a mianowicie był to mój pierwszy raz z zabezpieczeniem. ale mimo wszystko bałam sie ze sperma jakimś cudem dostała się gdy mnie tam dotykał. sznase na ciąże były znikome. ale chce mie pewnośc. dostałam normalnie regularnego okresu tak jak co miesiąc trwał 6 dni i był taki sam jak zawsze ale mimo wszystko obawiam sie że mogę być w ciąży, czytałam w internecie że niektóre kobiety maja okres w ciązy... czekam na odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero, ale jeśli ma Pani wciąż obawy to proponuję badanie beta-hcg z krwi obwodowej. Rozwieje ono wszelkie wątpliwości.