Możliwość ciąży po stosunku z zabezpieczeniem

Dzien dobry, Mam 23 lata okres co 30-32 dni. Okres miałam 24 września, a kochałam się 3 i 4 września.... od paru dni mam bóle podbrzusza i bolesność lewej piersi, sex z zabezpieczeniem. Ale chyba partner przeniósł może coś na palcach. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to ciąża czy stany przedmiesiączkowe.

Redakcja abcZdrowie

Skoro zakłada Pani możliwośc zajścia w ciążę najlepiej w takim przypadku wykonać test ciążowy, oznaczając poziom hormonu beta hCG we krwi lub moczu. Objawy, które Pani podaje są mało specyficzne, wiec na ich podstawie niemożliwe jest wykluczenie lub potwierdzenie ciąży.