Czy obniżona aktywność białka S obniża szanse na implantacje zarodka?

Jestem po in vitro - 3 nieudane transfery. Wcześniej dwa lata nieudanych starań naturalnych o dziecko. Zrobiłam badania związane z krzepliwością krwi i okazało się, że mam obniżoną aktywność białka S. w pierwszym badaniu - 26%, po powtórzeniu badania - 45%. Czy to może mieć wpływ na problemy z implantacją zarodka? Można temu jakoś zaradzić? Czy to znaczy, że mam wrodzoną trombofilię?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy by wykonane badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego ?