Czy okres się w końcu skończy?

Witam, pierwszą miesiączkę po porodzie dostałam 3 grudnia i mam do dnia dzisiejszego 25 grudnia, brałam leki na zatrzymanie lecz nie pomogły biorę leki dionelle. Czy to normalny objaw jestem 11 miesięcy po porodzie i od dwóch miesięcy nie karmię piersią. Czy ten okres się w końcu skończy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Cykl może być nieregularny oo ciąży i porodzie, karmieniu piersią, ale jednak u Pani trwa już bardzo długo, konieczna jest kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam