Czy oleisty wyciek z piersi może być objawem ciąży?

mam 36 lat miałam 3 cesarki od 5lat biore regularnie marwelon dwa dni temu (10 dni po okresie)miałam oleisty wyciek z lewej piersi. Czy to ciążą???? lekarz który robił mi ostatnią cesarkę powiedział że moja macica na pewno więcej ciąży przetrwa CO ROBIĆ?????

Elżbieta Rhone

Witam, teoretycznie u każdej kobiety w wieku rozrodczym, która współżyje możliwa jest ciąża. Aby ja wykluczyć można wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Natomiast z powodu wycieku z piersi powinna sie Pani koniecznie udać do lekarza.