Czy orgazm ułatwia zajście w ciążę?

witam. proszę o informację czy orgazm ułatwia zajście w ciąże?? jeśli np z jednym mężczyzną bym przeżywała orgazm a z innym nie to bardziej prawdopodobne że zajdę w ciąże z tym co miałam orgazm?? ( biorąc pod uwagę że mają obaj dobrej jakości nasienie )

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W teorii orgazm może zwiększać szanse na zajście w ciążę. W praktyce, zdecydowanie nie jest niezbędny. Nie można zatem jednoznacznie stwierdzić, w którym przypadku szanse na ciążę będą wyższe.