Czy osoba chorująca na depresje powinna wspomnieć lekarzowi o chorobie WPN?

Dobry wieczór. Przedwczoraj byłem u psychiatry, który zdiagnozował u mnie depresje. Przez stres lub inny czynnik kompletnie zapomniałem powiedzieć o dwóch bardzo ważnych(chyba) rzeczach. Mianowicie- choruje na WPN, mam przyjmować jedna tabletke hydrokortyzonu w sytuacjach stresowych, ponadto odczulam się na roztocza droga injekcji. Leki przepisane przez lekarza to: Miravil(rano), Ryspolit(wieczorem) i Trittico CR(również wieczorem). 25 września zaczynam brać vicebrol,czy powinienem iśćdolekarza?

Witam Pana Serdecznie,

Myślę, że byłaby to ważna i uzupełniająca informacja dla lekarza prowadzącego Pana.

Życzę Panu radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com