Czy osoba karmiąca piersią może stosować płyn na odciski stopy?

Witam. Na podeszwie stopy zrobił mi się już w okresie ciąży odcisk. Stosowałam plastry compeed, ale nie pomagały. Teraz karmię piersią. Czy mogę zastosować płyn na odciski abe lub jakiś inny preparat?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy co ten preparaty będą zawierać w sobie. wskazana konsultacja dermatologa lub chociażby lekarza rodzinnego.