Odciski pod spodem stopy

witam. mam problem z odciskami pod spodem stopy. nie wiem czy to modzele czy nagniiotkiczy jeszcze cos innego. boli gdy chodzę na boso. jak się ich pozbyć?pozdrawiam

Witam,
na odciski dostępne są preparaty zmiękczające i złuszczające oraz specjalzne plastry - dostanie je Pani w aptece bez recepty.
Być może doszło do rozwoju kurzajek - w tym przypadku zalecałabym wizytę u dermatologa, aby ocenił zmiany i ewentualnie zaproponował leczenie.

pozdrawiam