Skuteczne metody na usunięcie odcisku z pięty

Witam. Jak skutecznie zlikwidować odcisk znajdujący się na pięcie? Próbowałem dużo specyfików w aptece i nic. np. Scholl.Odcisk ten mam od kilku lat.

Dzień dobry,

Skuteczną i trwałą metodą usuwania odcisków jest metoda przy użyciu lasera (CO2, Fotona). Po konsultacji, jeżeli nie będzie żadnych przeciwwskazań od razu można wykonać zabieg. Proszę pamiętać, że istotną kwestią dla zdrowia stóp jest dobór odpowiedniego obuwia i stosowanie właściwych praktyk pielęgnacyjnych.

Pozdrawiam serdecznie.