Skuteczna metoda na usunięcie modzelu ze stopy

Witam serdecznie, Dwa razy usuwano mi modzel na skórze podeszwy stóp-pierwszy raz wymrożono ,drugi -laserem.Po zagojeniu się rany modzel odrósł i ma się dobrze,piecze w czasie chodzenia .Czy jest skuteczna metoda na zlikwidowanie problemu?Przestałam już chodzic w butach na wysokim obcasie . Pozdrawiam,Dorota.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

leczenie tego typu schorzenia polega na stosowaniu maści z kwasem salicylowym. Warto byłoby zastanowić się czy obuwie jest dobrze dobrane dlatego warto wybrać się do fizjoterapeuty.

Pozdrawiam.

Dzień dobry polecam udać się na wizytę do podologa lub kosmetyczki wykonującej pedicure leczniczy i wykonać zabieg skalpelem. Warto również zwrócić uwagę aby noszone obuwie było skórzane i było na płaskiej podeszwie.