Problem z modzelami między palcami u stóp

mam miedzy palcami u stop modzele wycinałam je nawet chirurgicznie niestety odrastaja bardzo szybko przez co mam trudnosci z chodzeniem uzywam masci plastrow na odciski wycinam je chodze w luznych butach a one z upartoscia maniaka nie daja mi zyc prosze poradzic naprawde cos konkretnego bo jest to bardzo meczace

Dzień dobry, proszę zgłosić się do podologa lub kosmetyczki wykonującej pedicure leczniczy. Modzele można pousuwać ale zapewne parę wizyt minie zanim całkowicie się zagoją. Proszę również zwrócić uwagę aby buty były luźne, miękkie, nie uciskały, najlepiej na jakiś czas jest nie chodzić w butach na obcasach.