Odcisk na stopie wskutek prowadzenia auta w zbyt miękkich butach

mam odcisk narusł w ciągo praktycznie jednej doby od wciskania pedału gazu w zbyt miękkich butach.Jest taki nie na zewnątrz ale w środku jak szpila nie mogę chodzić.Plastry nie pomagają co robić

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie,przyczyną odcisku jest obciążenie/ tarcie stopy. Proszę wystarczy nosić wkładki ochronne do butów, które oddzielają śródstopie od wewnętrznej części buta. Odciski usunąć stosując roztwory kwasu salicylowego lub moczyć stopy w ciepłej wodzie, a następnie za pomocą pumeksu ścierać martwy naskórek. Najbardziej godnym polecenia sposobem leczenia jest jednak wizyta u wyspecjalizowanego podologa. Pozdrawiam.