Pozbycie się nagniotków ze stóp

Witam, Pod stopami mam kilka małych zmian, które zupełnie nie bolą.Występują również na palcach pod stopami. Podczas robienia pedicure kosmetyczka zasugerowała mi, że to mogą byc nagniotki. Kupiłam maśc na odciski (Hasco-Lek) , stosowanie przez 6 dni rano i wieczorem. Nie mniej jednak ciężko jest stosowac ta masc rano, kiedy zakłada się zakryte obuwie. Proszę o opinie jak najłatwiej pozbyc się tych zmian. Dziekuję

Jeśli jednak są to nagniotki stosuje się leczenie maściami złuszczającymi (np. maść na odciski) ale bardzo ważne jest wykrycie przyczyny powstawania nagniotków, czyli wszelkich nieprawidłowości w budowie stopy. Powinna Pani wówczas udać sie do ortopedy lub rehabilitanta, który może zalecić zmianę obuwia lub odpowiednie wkładki.