Jak usunąć odcisk między palcami u stopy?

Mam odcisk miedzy palcami u stopy. Po zastosowaniu plastrów compeed zaczął boleć bardziej przy chodzeniu, dziś wręcz utykałam. Nic nie piecze. Czy moze to być efekt działania kwasu z plastra? Wymieniłam plaster po 24h na nowy Po uprzednim wymoczeniu stopy. Ból przy chodzeniu nadal doskwiera.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że może być konieczność usunięcia w trakcie zabiegu, wskazana wizyta u dermatologa lub chirurga