Czy osoba której spóźnia się okres może wrócić do krążka antykoncepcyjnego?

Witam. Do tej pory używałam krążków antykoncepcyjnych. Ostatnio mój mąż stwierdził żeby nie wydawać tyle kasy w aptece przejdziemy na "gumki" po miesiącu jednak ten pomysł mu się nie spodobał.chciałam wrócić do krążków lecz okres nie pojawił się w wyznaczonym terminie. Byłam u lekarza kazał przez 5 dni brać Luteine dopochwowo dwa razy dziennie i minął już tydz a okresu dalej nie ma a chciałabym założyć już krążek. Czy czekać dalej okres się pojawi? W ciąży nie jestem usg ok beta hcg negatywne x2

Lek. Tomasz Budlewski

ponowna wizyta u lekarza ginekologa i odpowiednia diagnostyka/leczenie