Czy osoba po porodzie może wrócić do stosowania Paroksetyny?

Mam pytanie dotyczące ponownego brania antydepresantu. Czy jeżeli kiedyś paroksetyna z lamotryginą mi pomogły w depresji i lękach jednak musiałam je nagle odstawić to czy jest szansa, że po porodzie gdy znów zacznę przyjmować ten zestaw pomogą również ? Przeczytałam na jakimś forum, że drugie podejście do tego samego antydepresantu jest nieudane Proszę nie mówić mi o konsultacji u psychiatry ani o psychoterapii bo korzystam z obu opcji, a pytam tylko dla swojej wiadomości

Dzień Dobry Pani,

Na leczenie farmakologiczne każdy organizm reaguje w sposób indywidualny, tak więc trudno przewidzieć jak Pani zareaguje na ponowną aplikację leku.

Z przesłaniem dla Pani radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com