Czy osoba po przeszczepieniu nerki, przyjmująca leki immunosupresyjne może przyjmować suplement diety Forever Lean?

Czy osoba po przeszczepieniu nerki, przyjmująca leki immunosupresyjne może przyjmować suplement diety Forever Lean (ekstrakt z opuncji figowej, ekstrakt z fasoli zwykłej, chrom)?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Najlepiej jest takie pytanie zadać lekarzowi prowadzącemu w trakcie wizyty kontrolnej. On zna Pani stan zdrowia i będzie się mógł dzięki temu wypowiedzieć.