Czy mogę dodatkowo przyjmować te suplementy?

Witam. Czy przyjmując Wenlafaksynę (SNRI) mogę dodatkowo przyjmować suplementy zawierające adaptogeny takie jak : 1 Suplement- Allnutrition {Good Trip} Ekstrakt z cytryńca chińskiego Ekstrakt z różeńca górskiego Różeniec górski Ekstrakt z bakopy drobnolistnej Ekstrakt z ashwagandhy L-teanina Niacyna Ekstrakt z szafranu 2 Suplement- Allnutrition {Brain Focus} N-acetyl-L-tyrozyna Ekstrakt z miłorzębu japońskiego Większość mojej pracy skupia się na pracy umysłowej, gdzie w większości czasu brakuje wewnętrznej energii,motywacji, chęci Przyjmując same leki czuję, że jest to za mało, aby normalnie funkcjonować zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry.

A po co to przyjmować?

Zamiast tego proponuję regularny sport albo spacery, spotkania z bliskimi, dobrymi ludźmi, satysfakcjonujący seks, dobry sen i unikanie używek oraz odpowiednia dieta bogata w witaminy i białko.