Czy osoba w 19 tygodniu ciąży powinna mieć USG połówkowe?

Jestem w 19 tyg. ciąży,powinnam mieć usg połówkowe.Pierwsze badania dobre.Ale lekarz prowadzący zalecił aby zrobić tylko Echo serca płodu bo w nim zawarte jest i ocena wszystkich narządów i ukl. Krążenia,ale ja się boję że coś się przeoczy bo połówkowe podobno jest obowiązkowe.nie wiem co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego a najlepiej dopytać się lekarza wykonującego usg