Brak widocznego wypływu z lewej komory i prawej serca w USG ciąży
Pytanie odnośnie USG. Witam, w 21 tygodniu ciaży i 3 dni miałam robione usg połówkowe z oceną serca płodu. Badanie wyszło dobrze bez zadnych komplikacji i wad. W 24 tygodniu ciaży miałam kolejne usg u innego lekarza- ktory nie specializuje sie w usg i wyszło że nie widzi wypływu z lewej komory i prawej serca. Na usg z 21 tygodnia w opisie usg jest: odpływ z lewej i prawej komory (LVOT

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję kierować się wynikiem wykonanym w 21 tygodniu, lekarza który specjalizuje się w tego typu badaniach.