Czy osoba z małym pensem powinna kupić xtrasize?

Witam niedawno pisałem że mam małego penisa i dziewczyna nie odczuwa przyjemności ale tak naprawdę mam problem z grubością penisa bo długość jest 13.5 cm lecz jest bardzo nazwać można cienki czy warto kupić i spróbować xtrasize?

Dzień dobry.

Nie polecam stosowania jakichkolwiek leków bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem seksuologiem, albo przynajmniej z lekarzem rodzinnym.

Dariusz Pysz-Waberski