Czy osoba z wodogłowiem może odczuwać emocje bardziej niż zdrowa?

Szanowni Państwo, być może bez analizy pacjenta, jego historii choroby, chorób towarzyszących udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie będzie możliwe niemniej na ile to możliwe chciałbym zapytać czy będąc osobą chorą na Wodogłowie wewnętrzne choroba ta może odbijać się na funkcjonowaniu poznawczym i emocjonalnym takiej osoby: większej wrażliwości i dużo głębszym przeżywaniu pewnych zjawisk (nie ukrywam - mam tu także na myśli przeżywane emocje wobec osób płci przeciwnej) ?

Dzień Dobry Panu,

Niestety, nie mam informacji na ten temat.
Zachęcam Pana do dopytania lekarza prowadzącego, który zna osobę i jej historię.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej