Czy otrzymany wynik może świadczyć o początku zakażenia?

Witam! Jestem w drugim miesiącu ciąży. Zrobiłam ostatnio badania pod kotem cytomegalii. Prosiłabym o zinterpretowanie wyników IgG 0,031 a IgM 0,11. o czym to świadczy? Czy mogę chorować na cytomegalię. tydzień temu wróciłam z urlopu gdzie korzystałam z basenów, placów zabaw. Czy otrzymany wynik może świadczyć o początku zakażenia?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm danego laboratorium nie mozna się wypowiedzieć. proponuje zglosic sie do lekarza prowadzacego ciaże.