Wynik badania w kierunku toksoplazmozy u 25-letniej osoby

Witam, Proszę o interpretację wyników. Czy to znaczy że nie mam odporności na Toxo? A co z cytomegalią? Jestem zalażona? Toxoplazma gondi - p/c IgG (X41) < 0,50 IU/m Toxoplazma gondi - p/c IgG (X41) nieobecne CMV - wirus cytomegalii p/c IgG (F19) 155,000 U/ml CMV - wirus cytomegalii p/c IgG (F19) obecne

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki świadczą o braku kontaktu z drobnoustrojem toksoplazy, natomiast wynik wskazuje na dawniejszy kontakt z wirusem cytomegalii. Bez poznania wartości w IgM nie można się odnieść co do świeżego zakażenia.