Jak zinterpretować ten wynik wirusa cytomegalii?

Prosze o interpretację, bo bardzo się boję ze może byc coś nie tak CMV- wirus cytomegalii p/c IgM (F23) 0.299 Index CMV- wirus cytomegalii p/c Igm (F23) nieobecne nieobecne: <0.7 wątpliwe: 0.7-1.0 obecne: >1.0 CMV- wirus cytomegalii p/c IgG (F19) 323.600 U/ml CMV- wirus cytomegalii p/c IgG (F19) obecne nieobecne: < 0.5 wątpliwe: 0.5-1.0 obecne: >1.0 Proszę o szybką interpreakcję

Lek. Tomasz Budlewski

Powyzsze wyniki nie świadczą o świeżym zakażeniu. Aby moc coś więcej powiedzieć o IgG to Końieczne jest oznaczenie awidnosci.