Badanie na toksoplazmozę u 36-latki

co to oznacza toxoplazma gondii przeciwciała w kl.IgG 485.00 IU/ml oraz w kl.IgM 0,230 S/CO cytomegalia przeciwciała w kl.IgG 201.500 IU/ml a w kl.IgM 0.200 S/CO dziekuje

Witam! Niestety nie znam, norm laboratorium, w którym wykonywała Pani badanie, zakładam jednak że zarówno wynik badania IgM przeciw toxoplazie, jak i cytomegalii jest ujemny. Dodatnie IgG przy ujemnych IgM świadczą o przebytym zakażeniu i odporności na cytomegalię i toksoplazmozę.