Czy palenie papierosów wpływa na wzrost piersi?

Witam mam 19 lat i dość nietypowe pytanie a mianowicie, czy palenie papierosów ma duży wplyw na wzrost piersi. Pale od 2 lat, a moje piersi sa wciąż małe! Co zrobić do czego sie zalecac ? Czy sa na to jakies naturalne sposoby? Proszę o bardziej wyczerpująca odpowiedz. Serdecznie pozdrawiam Katarzna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Palenie papierosów nie ma raczej wpływu na rozmiar piersi. Jest to cecha indywidualna dla każdej kobiety. Niestety nie może Pani zatem nic zrobić, by w ramach "metod domowych" je powiększyć.