Sposoby powiększenia piersi bez operacji plastycznej

witam mam bardzo małe piersi i bardzo chciałabym je powiekszyc czy sa jakies sposoby bez operacji plastycznej na ktora mnie poprostu nie stac

Piersi można powiększyć kwasem hialuronowym albo preparatem zawierającym poliamid. Można uzyskać powiększenie o 1 rozmiar i efekt trwa, w zależności od użytego preparatu od roku do pięciu lat. Niestety koszt jest niewiele niższy od operacji. Zdecydowanie odradzam wszelkiego rodzaju tabletki na powiększenie biustu. Nie działają i mogą zaszkodzić. Pozdrawiam