Chęć powiększenia piersi naturalną metodą

moja narzeczona ma kompleks. chce powiekszyc metoda naturalna piersi nawet o 2 rozmiary. jak to zrobic?

Co ma Pan na myśli jako "naturalna metoda". Można powiększyć piersi za pomocą kwasu hialuronowego- efekt powiększenia o 1 rozmiar i utrzymywanie ok 1- 1,5 roku. Można wypełnić je preparatem zawierającym poliamid, gdzie efekt utrzymuje się do 5 lat. W celu dobrania najlepszej metody proponuję udać się do lekarza. Pozdrawiam