Czy są jakieś sposoby na naturalne powiększenie piersi?

Witam, mam problem z moimi piersiami. Nie prowadzę diety, tylko od dłuższego czasu zdrowy styl życia, dzięki któremu schudłam kilka kilo i moja sylwetka dalej się zmienia, ale głównie zmalały mi piersi co po części jest normalne przy utracie kg, ale z rozmiaru C zrobiło się A przy zaledwie paru kilo mniej i dalej maleją. Są jakieś sposoby na naturalne powiększenie piersi przynajmniej trochę tak żeby nie przybierać na wadze przy reszcie ciała (ćwiczenia, kremy)?

Można ćwiczyć mięśnie podtrzymujące biust, co będzie skutkowało jego podniesieniem oraz ćwiczeniami oddziaływać na jędrność piersi. Takie ćwiczenia nie są trudne do wykonania i nie wymagają skomplikowanego sprzętu.