Sposoby na powiększenie piersi przez endokrynologa

Witam.Jak lekarz endokrynolog moze pomóc w naturalny sposób powiększyć piersi.zaznaczę że mam28lat a piersi, jak 10letnia dziewczyna!proszę o pomoc bo wstydzę się iść do lekarza z tym

Witam serdecznie. Endokrynolog może wykonać badania hormonalne by potwierdzić lub wykluczyć taką właśnie przyczynę małego biustu. Nie oznacza to jedna iż w rzeczywistości jest Pani chora. Biust a dokładnie jego wielkość jest zmienna osobniczo.