Jak naturalnie powiększyć piersi?

Czy istnieją jakieś masaże, preparaty i diety na powiększenie piersi?

Zwiększenie masy ciała ( tz tkanki tłuszczowej ) spowoduje odkładanie się tłuszczu także w piersiach ( jest to duży rezerwuar tkanki tłuszczowej u kobiet ). Piersi powiększają się też po ciąży, co w dużym uproszczeniu spowodowane jest powiększeniem tkanki gruczołowej piersi i redystrybucją tłuszczów.