Czy biust zwiększy swój rozmiar?

Witam, mam 173cm wzrostu i waże 48,5 kilograma. Wskaźnik BMI wskazuje na wychudzenie. Moje posiłki dziennie wybosiły łącznie około 1200kcal, ze względu na brak apetytu. Rozpoczęłam treningi na siłwoni i znacznie zwiększyłam kaloryczność posiłków. Czy jeżeli wyjdę z niedowagi urosnà mi piersi? Na chwilę obecną są one bardzo małe, lecz proporcjonalne do mojego bardzo szczupłego ciała. Czy wzrost masy ciała spowoduje wzrost biustu? W jaki sposob moge go naturanie powiększyć?

Dystrybucja tkanki tłuszczowej jest uwarunkowana genetycznie- istnieje duże prawdopodobieństwo, że po zwiększeniu masy ciała rozmiar piersi zwiększy się. Gruczoły sutkowe mają także utkanie gruczołowe, na które wpływ mają hormony płciowe.