Zbyt duży biust a odchudzanie u 18-latki

Witam, mam 18 lat i w ciągu ostatnich 2 miesięcy udało mi się schudnąć 4 kilo - regularne ćwiczenia i zdrowszy tryb życia. Schudłam w biodrach i w talii jednak biust się nie ruszył. Co zrobić? Ważę obecnie 51kg, wzrost 167cm i uważam, że mój biust jest zbyt duży i tym samym nieproporcjonalny (obwód pod biustem 68cm (w biuście 84cm=miseczka D) Czy da się w ogóle schudnąć z biustu, czy pozostaje tylko operacja? Z góry bardzo dziękuję za poradę.

Generalnie biust składa się w głównej mierze z tkanki tłuszczowej, więc często jest tak, że przy redukcji masy ciała on również się zmniejsza. 4 kilogramy może nie spowodować dużej różnicy, więc może warto kontynuować i poczekać. Trzeba się również przygotować, że rozmiar pozostanie dalej duży, wtedy korekcja odpowiednim biustonoszem, który wizualnie może zmniejszyć rozmiar. Przy ćwiczeniach proponuje równie zadbać o odpowiedni biustonosz, żeby Pani nie dopuściła do nadmiernego rozciągnięcia skóry, biustu opadniętego - bo oprócz tego, ze będzie duży to tez nieładny i po co to Pani. Zapraszam na konsultacje www.dietetykwkrakowie.pl